Vieringen

 

Zaterdag 15 december:

9.45 u. in St.-Jan

Paardenzegening.

10.00 u. in St.-Jan

Plechtige eucharistieviering voor de overleden en levende leden van de St.-Elooisgilde van St.-Jan.

Lector: Els Delameilleure.

10.30 u. in St.-Amandus

Uitvaart van de heer Luc Van Severen.

11.00 u. in St.-Jan

Doopsel van Cilou Vandaele, dochtertje van Stijn Vandaele en Marieke Vaneenoo.

12.00 u. in St.-Amandus

Doopsel van Gaston Van Eenoo, zoontje van Florian Van Eenoo en Annelies Van Damme.

15.00 u. in St.-Amandus

Doopsel van Thor Kerckhove, zoontje van Joachim Kerckhove en Lieslot Van Ooteghem.

17.30 u. in St.-Amandus

Gezongen eucharistieviering met zegening van kerstekindjes door de parochianen meegebracht van thuis.

Er is tevens een getuigenis rond Welzijnszorg en jaarlijkse omhaling voor dit project.

Lector: Paul Lagrain.

Communiebedelers: Hedwige Remmery en Paul Lagrain.

IPT-lid: Rita Patteeuw.

18.15 u. in St.-Amandus

Kerststallenwandeling.

18.30 u. in St.-Joris

Gezongen eucharistieviering om zegen.

Tijdens deze viering is er de zegening van de kerstekindjes alsook een getuigenis vanuit Welzijnszorg.

De omhaling van dit weekend gaat dan ook integraal naar Welzijnszorg en buitenlandse noden.

Acoliet-vormeling: Vic Schelfhout.

 

Zondag 16 december:

09.30 u. in St.-Amandus

Herdenkingsviering vanuit de geloofsgemeenschap voor de heer Roger Duyvejonck, echtgenoot van mevrouw Irena Van Lersberghe.

Gezongen eucharistieviering voor overledenen M.V + M.W. met zegening van kerstekindjes door de parochianen meegebracht van thuis.

Er is tevens een getuigenis rond Welzijnszorg en jaarlijkse omhaling voor dit project.

Lector: Dirk Vanduynslager.

Communiebedelers: Krista Vermeesch en Dirk Vanduynslager.

Acoliet-vormelingen: Margaux Van Kerrebrouck en Davine Clarisse.

IPT-lid: Dirk Vanduynslager.

Géén viering in de kerk van St.-Jan!

14.30 u. in St.-Amandus

Doopsel van Raf Genbrugge, zoontje van Leslie Genbrugge en Nele Vandewege.

15.30 u. in St.-Joris

Doopsel van Bas Termote, zoontje van Tom Termote en Eva Van Ryckegem.

 

Maandag 17 december:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering.

 

Dinsdag 18 december:

08.00 u. in het klooster

Gezongen eucharistieviering.

 

Woensdag 19 december:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering.

14.00 u. in de Verrekijker

Kerstbezinning voor OKRA-Wingene.

 

Donderdag 20 december:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering.

 

Vrijdag 21 december:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering.

08.45 u. in St.-Amandus

Kerstviering voor de kinderen en leerkrachten van de Centrumschool met uitbeelding van het Kerstspel en medewerking van het schoolkoor.

08.45 u. in St.-Elooi

Kerstviering voor de kinderen en leerkrachten van de school van St.-Elooi.

10.30 u. in St.-Jan

Kerstviering voor de leerlingen en leerkrachten van de Basisschool van St.-Jan.

10.30 u. in St.-Joris

Kerstviering voor de leerlingen en leerkrachten van de Basisschool van Sint-Joris.

 

Zaterdag 22 december:

17.30 u. in St.-Amandus

Gezongen eucharistieviering voor de intenties van onze parochianen.

Lector: Ludwine Persyn.

Communiebedelers: Els Vanlaere en Ludwine Persyn.

IPT-lid: Els Vanlaere.

18.30 u. in St.-Joris

Gezongen eucharistieviering.

 

Zondag 23 december:

09.30 u. in St.-Amandus

Jaarmis voor de heer en mevrouw Valère Allaert - Maria Lanckriet.

Lector: Katrien Delodder.

Communiebedelers: Rita Redant en Katrien Delodder.

IPT-lid: Rita Redant.

11.00 u. in St.-Jan

Gezongen viering ter ere van Sint-Christoffel.

Lector: Martine Vanslambrouck.

19.30 u. in St.-Amandus

Concert door het gemengd koor Cantando.