Vieringen

 

Zaterdag 23 februari:

16.45 u. in St.-Amandus

Interparochiale ouderavond rond de 1ste Communie.

17.30 u. in St.-Amandus

Tweede instapviering voor onze aanstaande Eerste Communicanten en hun families.

Lector: Rita Patteeuw.

Communiebedelers: Nelly Dekeyzer en Rita Patteeuw.

IPT-lid: Rita Patteeuw.

18.30 u. in St.-Joris

Gezongen eucharistieviering uit dankbaarheid (N.L.).

 

Zondag 24 februari:

09.30 u. in St.-Amandus

Jaarmis voor de heer en mevrouw Michel Schoonbaert - Angèle Debouck.

Lector: Mireille Knockaert.

Vormeling-acoliet: Sara Beernaert.

Communiebedelers: Christiane Dewit en Mireille Knockaert.

IPT-lid: Dirk Vanduynslager.

11.00 u. in St.-Jan

Gezongen viering ter ere van Sint-Christoffel.

Lector: Johan Verfaillie.

Vormeling-acolieten: Lennert Verhelle en Lars Buffel.

11.00 u. in St.-Amandus

Doopsel van Isaak Dezutter Van Hootegem, zoontje van Fenja Dezutter en Ann-Katrijn Van Hootegem.

12.00 u. in St.-Amandus

Doopsel van Alice Storme, dochtertje van Dries Storme en Sharon Martens.

14.00 u. in St.-Jan

Doopsel van Julot Vandevyvere, zoontje van Glen Vandevyvere en Charlyn Dejonckheere.

15.00 u. in St.-Joris

Doopsel in de privésfeer.

 

Maandag 25 februari:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering.

 

Dinsdag 26 februari:

08.00 u. in het klooster

Gezongen eucharistieviering.

 

Woensdag 27 februari:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering.

 

Donderdag 28 februari:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering.

 

Vrijdag 1 maart:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering.

 

Zaterdag 2 maart:

17.30 u. in St.-Amandus

Gezongen eucharistieviering.

Lector: Paul Lagrain.

Vormeling-acolieten: Estée Clarisse en Kjell Scherrens.

Communiebedelers: Els Vanlaere en Paul Lagrain.

IPT-lid: Els Vanlaere.

18.30 u. in St.-Joris

Gezongen eucharistieviering uit dankbaarheid.

Vormeling-acolieten: Otto Van Colen en Stan Schuermans.

 

Zondag 3 maart:

09.00 u. in St.-Amandus

Fietsenzegening voor WTC de Sportvrienden uit Wingene.

09.30 u. in St.-Amandus

Jaarmis voor de heer Walter Declercq, echtgenoot van mevrouw Paula Verscheure en voor E.H. Robert Declercq.

Lector: Kristof Mulier.

Vormeling-acoliet: Arne Degrande.

Communiebedelers: Krista Vermeesch en Kristof Mulier.

IPT-lid: Rita Redant.

11.00 u. in St.-Jan

Gezongen viering ter ere van Sint-Christoffel.

Lector: Els Delameilleure.

Vormeling-acoliet: Amy Van de Moortele.